هلدینگ فناوری و اطلاعات مگدا
۰۸۱-۳۱۶۶۴  
گیفت کارت ها
چنانچه قصد پرداخت در سایت های خارجی با درگاه های ویزا و مستر را دارید می توانید از گیفت های ما سفارش دهید.گیفت کارت های ویزا و مستر و همچنین گیفت هایآمازون و گوگل و ... در کمتر از یک روز به شما ارائه می شود.
ویزا کارت هدیه امکانی است برای افرادی که می خواهند کارت اعتباری با شارژ مشخص جهت خریدها کالا یا خدمات خود داشته باشند.با استفاده ازز این کارت ها میتوانید در عموم سایت های پذیرنده ویزا کارت را استفاده کنید. همچنین همان طور که از نام این کارت بر می آید، بهترین امکان برای هدیه دادن به دوستان شما است. ویزا کارت گیفت از کشور های اروپایی صادر می شود و به صورت مجازی از طریق ایمیل به دست شما می رسد.
مسترکارت فیزیکی
شرکت پیمنت استیت جهت رفع نیاز ایرانیانی که قصد خرید های از سایتهای خارجی را دارند توسط کارت عتباری یا حتی استفاده از کارت اعتباری در سفر های خارجی خود شرایط را فراهم کرده است که به سادگی میتوانند با خرید یک کارت اعتباری از شرکت پیمنت استیت تمام نیاز های وابسطه خود را حل کنند. کافیست به سادگی از پیمنت استیت یک کارت اعتباری خرید کنید چند روز بعد آن را دریافت کنید و به راحتی در خردی های آنلاین و سفر های خود به کشور های خارجی از آن استفاده کنید این کارت ها قابلیت پرداخت اینترنتی در 90 درصد سایتهای اینترنتی و قابلیت برداشت از دستگاه عابربانک و POS در 90 درصد نقاط جهان را دارا میباشد.
دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره و بهره گیری از خدمات ما با ما تماس بگیرید.
ما بهترین مشاوره را متناسب با نیازتان به شما خواهیم داد.

برخی از مشتریان