هلدینگ فناوری و اطلاعات مگدا
۰۸۱-۳۱۶۶۴  
شارژ حساب پی پال
شارژ پی پال و و ارائه خدمات پی پال به صورت تضمینی، امن و با بهترین کیفیت کار چندان ساده¬ای نیست. ما با سال‌ها تجربه در زمینه خرید با پی پال، شارژ حساب پی پال و افتتاح حساب پی پال و آشنایی با مشکلات احتمالی که به واسطه استفاده از حساب پی پال ممکن است برای ایرانیان ایجاد شود، این خدمات را به شما ارائه می دهیم. کارآمدی و اثربخشی دلارهای سفید و بانکی پیمنت استیت، اطمینان¬بخش بوده و رضایت شما را تضمین می¬کند. پیمنت¬استیت هم به همین دلیل و به منظور ایجاد امکان ارزآوری بیشتر برای کشور عزیزمان و همچنین کمک به فریلنسرها جهت نقد کردن درآمد ارزی خدمات شارژ پی پال برای راحتی هرچه بیشتر کارفرمایان و همچنین افتتاح حساب پی پال را در دستور کار خود قرار داده است. اگر متخصص داخلی هستید و هدفتان کسب درآمد ارزی است یا بازرگانی هستید که می خواهید از تخصص خارجی استفاده کنید؛ تجربه پیمنت استیت بهترین پشتوانه برای شما خواهد بود.
پرداخت با پی پال و وب مانی
  تا چند سال آینده پرداخت با پی پال در ایران رایج تر از امروز خواهد بود و در کسب و کار بسیاری از افراد تاثیر می گذارد. از طرفی بیشتر کسب و کارها به سمت آنلاین شدن پیش می روند و و در این راه محدودیت هایی خواهید داشت: مثلا هاست های داخلی نیازهای شما را تمام و کمال برآورده نمی کند. خرید هاست از شرکت های بین المللی بهترین گزینه است که گزینه پرداخت پی پال البته محبوب ترین نوع پرداخت و آسان ترین است زیرا بسیار سریع و بدون دردسر می باشد. این یک نمونه ساده بود؛ اگر می خواهید برای خرید کالا یا خدماتی از یک وب سایت خارجی اقدام نمایید یا اگر نیاز دارید تا با شرکت های بین الملیی تبادلات مالی داشته باشید می توانید از قابلیت پی پال در پیمنت استیت نهایت بهره را ببرید.
  برای پرداخت وب مانی باید در پیمنت استیت عضو باشید. هم اکنون می توانید اولین سفارش خود را برای پرداخت وب مانی در پیمنت استیت لحاظ کنید. قیمت های پیمنت استیت منصفانه است البته برترین کیفیت در ارائه خدمات وب مانی در ایران را به شما تضمین می دهیم. به راحتی پرداخت های خود در سایت های خارجی را به پیمنت استیت بسپارید پرداخت شما را با وبمانی سریعا انجام میدهیم.
شارژ حساب وب مانی
شارژ وبمانی اصلیترین نیاز شما بعد از داشتن یک حساب وبمانی میباشد!به راحتی و با سریعترین روش پیمنت استیت با قیمت مناسب و سرعت بالا حساب وبمانی شما را شارژ میکند. اکنون میتوانید از ماشین حساب هوشمند زیر مبلغ شارژ را حساب کنید و سپس سریعا سفارش بدهید این ساده است!
دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره و بهره گیری از خدمات ما با ما تماس بگیرید.
ما بهترین مشاوره را متناسب با نیازتان به شما خواهیم داد.

برخی از مشتریان