هلدینگ فناوری و اطلاعات مگدا
۰۸۱-۳۱۶۶۴  
تبلیغات گوگل یا گوگل ادوردز چیست ؟
شاید این پرسش در ذهن خیلی از ما ایجاد شده باشد که رتبه بندی سایت ها هنگامی که دنبال عبارتی جستجو می کنیم در گوگل بر چه اساسی است ؟
در پاسخ به این سوال به 2 نکته باید توجه کنیم : اولی محتوا و سئو و دومی گوگل ادوردز
گوگل ادوردز ابزار تبلیغات است که توسط خود گوگل ارائه می گردد. شما می توانید با استفاده از این ابزار سایت خود را در رتبه بهتری در جست و جوی گوگل قرار دهید.
این ابزار ، امکانات و توانایی های فراوانی دارد که در اختیار سفارش دهنده قرار می گیرد اما نحوه کار گوگل ادوردز چگونه است ؟
این امکانات توسط شرکت های پارتنر گوگل انجام می شود. هزینه ی آن بر حسب رقابت موجود در جستجو تعیین می گردد. به عنوان مثال چند سایت مختلف در رقابت باهم هستند . یکی از معیارهای گوگل در انتخاب سایت ها مبلغ پیشنهادی است . یعنی هر سایتی مبلغ بیشتری بدهد رتبه بالاتری می گیرد.
درباره تبلیغات گوگل بیشتر بدانید
  از مزایای دیگر گوگل ادوردز این است که صرفا برای نمایش سایت شما در صفحات برتر هزینه ای کسر نمی گردد ، بلکه به ازای هر کلیک کاربران و ورود آن ها به لینک مورد نظر شما مبلغی که با گوگل تفاهم کرده ایداز شارژ اولیه حسابتان کم می شود.
  قرار گرفتن در صفحه اول گوگل هدف اصلی بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی است. زیرا این عامل می تواند تضمین کننده ی فروش سایت ها ، بازدید آنها و دیده شدن تمام خدمات آنها باشد.
  گوگل ادز به شما اجازه می دهد تا در با این ابزار در سریعترین زمان ممکنسایت خود را در صفحه اول جستجو ها و حتی بالاتر از تمام رقبای دیگر نمایش دهید. نتیجه ی این کار چیزی نیست جز افزایش فروش و بازدید فوری
تبلیغات گوگل
شاید باورتون نشه اما نزدیک به 4 میلیارد جستجوی روزانه توسط کاربران در گوگل انجام می شود.
مردم به دنبال چه چیزی در گوگل می گردند؟ از شیر مرغ تا جون آدمیزاد بهترین پاسخ است. اما با قابلیتی که شرکت گوگل برای تبلیغات گذاشته است می توان فهمید که بخش زیادی از جستجوهای مردم خدمات، خریدها و دریافت امکانات است.
اگر شما دارای خدماتی هستید که بخش بزرگی از مردم به آن نیاز دارند اما از خدمات شما بی اطلاع هستند بهترین فرصت تبلیغات گوگل توسط تیم حرفه ای هاست نتورک است. دقیق، شفاف، کم هزینه و باکیفیت تضمینی!
مشاوره با کارشناسان ما :  ۰۸۱-۳۱۶۶۴
دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره و بهره گیری از خدمات ما با ما تماس بگیرید.
ما بهترین مشاوره را متناسب با نیازتان به شما خواهیم داد.

برخی از مشتریان