هلدینگ فناوری و اطلاعات مگدا
۰۸۱-۳۱۶۶۴  
افتتاح حساب های بین المللی
پیمنت استیت با ساخت حساب های پی پال از دو نوع شخصی (personal) و تجاری (bussines) درگاه پی پال را برای شما مهیا می سازد تا پرداخت ها و حواله های ارزی خود رت به شخصه انجام دهید.
پی پال بزرگترین سیستم آنلاین مالی دنیا است که مهمترین اصل آن شفافیت می¬باشد. با گسترش خرید و فروش اینترنتی در دنیا، پی پال هم اکنون نقشی پررنگ تر از همیشه دارد؛ تا جایی که به عنوان سریعترین و امن ترین روش انتقال پول در سراسر دنیا شناخته می¬شود. شما در کمتر از چند دقیقه می توانید پولتان را دریافت یا پرداخت نمایید. اگر نیاز به خدمات پی پال دارید اولین گام شما افتتاح حساب است؛ یک حساب وریفای شده پی پال. پیمنت استیت همان نام آشنا و معتبری است که می تواند این خدمت را به صورت تضمینی، امن و باکیفیت برای شما انجام دهد.
امکانات و مزایای افتتاح حساب پی پال
۱- حساب در کشور امارات افتتاح میشود
۲- ادرس استیجاری از امارات به شما تخصیص داده میشود + قبض خدماتی
۳- حساب بنام دلخواه شما افتتاح میشود
۴- ویزا کارت یکساله به حساب متصل است
۵- ریموت دسکتاپ جهت اتصال به حساب از خارج از کشور ماه اول به صورت رایگان به شما هدیه میشود .
۶- ارایه PDF اموزشی جهت جلوگیری از لییمت شدن حساب و آموزش کار با حساب
۷- پشتیبانی و راهنمایی رایگان از مجموعه پیمنت استیت
افتتاح حساب وب مانی
ویژگی مهم وب مانی بدون دردسر بودن آن است. شما برای افتتاح حساب وب مانی نیازی به داشتن کارت اعتباری و یا متصل کردن یک حساب بانکی به حساب وب مانی ندارید پس؛ کیف پول وب مانی یک روش مطمئن برای کاربران پیمنت استیت است که قصد انجام تبادلات مالی و خریدهای بین المللی دارند. وب مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی روسی است که امکان انجام تراکنش های مالی را در کمترین زمان فراهم می کند. شما در پیمنت استیت این قابلیت را دارید که از خدمات ویژه وب مانی نظیر رهگیری واریزها، دریافت پول و تراکنش¬های مطمئن برخوردار باشید. ویژگی مهم دیگر وب مانی هزینه های مربوط به استفاده از خدمات است که در پایین ترین سطح ممکن دریافت می شود. اانواع سطح کاربری در وبمانی متفاوت است که حساب افتتاح شده در نوع مقدماتی است و شما میتوانید جهت ارتقاء حساب وبمانی خود مدارک و شرایطی را در وبمانی طی کنید کارشناسان مجموعه ییمنت استیت میتوانند در این خصوص شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند مراحل افتتاح حساب وبمانی پیچیده است جای نگرانی نیست شما فقط مشخصات ابتدایی خود را به ما بپسارید ما از راهکار دقیق و سریع حساب شما را ایجاد میکنیم و مشاوره و آموزش رایگان به شما میدهیم!
دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره و بهره گیری از خدمات ما با ما تماس بگیرید.
ما بهترین مشاوره را متناسب با نیازتان به شما خواهیم داد.

برخی از مشتریان