هلدینگ فناوری و اطلاعات مگدا
۰۸۱-۳۱۶۶۴  
خدمات طراحی وبسایت و اپلیکیشن
شرکت هاست نتورک با در اختیار داشتن پرسنل متخصص در امر طراحی و برنامه نویسی سایت و اپلیکشین های اندرویدی در حال حاضر بستر مناسبی را برای شما مشترکین محترم فراهم آورده است تا با خیال اسوده بتوانید ایده های تجاری و... خود در زمینه اینترنت و اپلیکیشن های اندرویدی را به عرصه جهانی معرفی کنید از این رو واحد طراحی و برنامه نویسی هاست نتورک با تسلط و تجربه و علم کامل در زمینه طراحی وب آمادگی لازم جهت انجام امور طراحی وب و اپلکیشین های جذاب و حرفه ای را برای شما مشترکین مهربان دارد همچنین بخش برنامه نویسی شرکت هاست نتورک با تسلط بر روی متد های برنامه نویسی تحت وب و اپلیکشین های اندرویدی این امکان را دارد تا نهایت تکنولوژی و هوشمند سازی را در سیستم های تحت وب و اپلیکشین های اندرویدی برای شما مهیا کند.
سیستم های آماده فروش
برخی سیستم های آماده فروش نیز برای کاربران آماده شده است
علاوه بر اینکه می توانید سفارش طراحی سایت یا اپلیکیشن دلخواه خود را به ما بسپارید می توانید از سیستم های آماده فروش ما نیز در صورت نیاز بهره مند شوید.
طرح اولیه سایت
تیم طراحی ما با توجه به سلیقه ی مشتری و درخواست های او لیست امکانات و طرح اولیه ی وبسایت را آماده می کند و یک نمای کلی از مسیر انجام پروژه را مشخص می کند.
پیاده سازی طرح اولیه
پس از آن که طرح اولیه ی وبسایت آماده شد تیم طراحی ما آن طرح را پیاده سازی می کند . طراحی به صورت واکنشگرا و مناسب برای سایز های مختلف انجام می شود و طرح به تیم برنامه نویسی تحویل داده می شود.
کدنویسی طرح پیاده شده
تیم حرفه ای برنامه نویسی ما پس با استفاده از زبان قدرتمند php کدنویسی پروژه را انجام می دهد و سایت را پویا می کند. لازم به ذکر است برنامه نویسی نیز کاملا اختصاصی انجام می شود .
دریافت مشاوره
برای دریافت مشاوره و بهره گیری از خدمات ما با ما تماس بگیرید.
ما بهترین مشاوره را متناسب با نیازتان به شما خواهیم داد.

برخی از مشتریان